TuliBuzi to świat przyjazny dla DZIECKA - miękko, przytulnie, bezpiecznie...
TuliBuzi to polska marka tworząca artykuły tekstylne dla niemowląt i dzieci. Naszym priorytetem jest dostarczenie produktów wyróżniających się ciekawym wzornictwem, przyjaznych w dotyku na miarę miłości od pierwszego wejrzenia i przytulania.
Staramy się dbać, aby w naszym sklepie, do wyboru był szeroki wachlarz wzorów i kolorów. Aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasze kolekcję są limitowane.
Staramy się tak projektować produkty, aby były wielofunkcyjne i towarzyszyły dziecku przez jak najdłuższy okres.
W procesie tworzenia najważniejsza jest jakość używych materiałów. Dlatego podlegają one dogłębnej weryfikacji, aby spełnić te wymagania.
Kupując nasze produkty masz gwarancję, że wszystko wykonane jest z ORYGINALNYCH TKANIN - 100% bawełny i minky Shannon Fabrics o gramaturze 380g/m2. Struktura oryginalnego minky jest w wypukłe kropki. Możesz mieć pewność że po praniu nie traci swoich walorów.
Wszystkie tkaniny oraz wypełnienia posiadają niezbędne certyfikaty, są hypoalergiczne i bezpieczne dla dziecka.
Drogi Rodzicu już dziś spraw, aby Twojemu Dziecku było miękko, przytulnie, bezpiecznie..., a to wszystko zapewnia TuliBuzi.
Zapraszamy do naszego świata :)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject